Bal Karnawałowy w Przedszkolu

5 lutego 2021 r.

J. Zając, 4 lutego 2021 roku

Karnawał to czas balów i tanecznych szaleństw, którym towarzyszy muzyka i zabawa. Dzieci z naszego przedszkola, również miały okazję się bawić. To dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wiele przeżyć i radości. Ze względu na bezpieczeństwo i wymogi sanitarne, tegoroczny bal został rozłożony na kilka dni. Dzieci przebrane były za różne postacie, m.in. wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, biedronki, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytmie muzyki porywającej do tańca. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze oraz pozwolić im się jeszcze lepiej poznać. Dzieci cieszyły się atrakcji takich jak baloniki, konfetti. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skorzystania ze słodkiego poczęstunku. Bal karnawałowy to taka forma aktywności, która zawsze dostarcza dzieciom wiele radości, przyjemności i niezapomnianych chwil, które na długo pozostają w ich pamięci. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wraz z dziećmi, będą mogli bawić się także rodzice.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.