5 medali naszych biegaczy narciarskich w Mistrzostwach Województwa

1 lutego 2022 r.

Z dorobkiem czterech srebrnych i jednym brązowym medalem wrócili nasi uczniowie z Finału Wojewódzkich Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach narciarskich, które rozegrano w 1 lutego 2022 roku w Ustianowej k/Ustrzyk Dolnych. W klasyfikacji drużynowej Igrzysk Młodzieży Szkolnej roczników 2007-08 SP Lubatowa wywalczyła srebrne medale zarówno śród dziewcząt jak i chłopców. Indywidualnie w tej kategorii wiekowej srebrny medal w biegu dziewcząt wywalczyła Amelia Jakieła, a Piotr Turek w rywalizacji chłopców zdobył „brąz”.

W Igrzyskach Dzieci rocznika 2009 i młodsi kolejny srebrny medal wybiegała drużyna chłopców. Nasza ekipa dziewcząt w tej grupie wiekowej sklasyfikowana została na 5 miejscu.

Srebrny medal drużyna dziewcząt Igrzysk Młodzieży Szkolnej w składzie:

Amelia Jakieła, Oliwia Patlewicz, Sandra Turek, Magdalena Szczurek, Luiza Zając.

Srebrny medal drużyna chłopców Igrzysk Młodzieży Szkolnej w składzie:

Piotr Turek, Franciszek Michalak, Bartłomiej Niziołek, Filip Deryniowski, Kacper Miszczak.

Srebrny medal drużyna chłopców Igrzysk Dzieci w składzie:

Kacper Zając, Julian Patlewicz, Jan Jakubczyk, Karol Patlewicz, Maksymilian Wanat, Kacper Ogiela.

5 miejsce drużyna dziewcząt Igrzysk Dzieci w składzie:

Jagoda Michalak, Milena Jakieła, Oliwia Pernal, Weronika Pernal, Zofia Niemczyk, Karolina Wanat.

Zdjęcia z zawodów: