• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Akcja charytatywna „Pączek dla Ukrainy”

3 marca 2022 r.

Solidaryzując się z naszymi sąsiadami z Ukrainy, którzy znaleźli się obecnie w bardzo trudnej sytuacji, uczniowie klasy 4a oraz 5a – Wolontariusze Szkolnego Koła Misyjnego „Amigos” – w dniu 1 marca zorganizowali na terenie szkoły akcję charytatywną „Pączek dla Ukrainy”. Była to inicjatywa z potrzeby serca, w którą zaangażowali się również Rodzice, Babcie i Dziadkowie uczniów, pomagając w przygotowaniu pysznych pączków, faworków, ciast oraz innych słodkości. Całkowity dochód uzyskany ze sprzedaży wypieków w kwocie 1016,84 zł został przekazany na pomoc i wsparcie uchodźców wojennych z Ukrainy.

 

Wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację, przygotowanie oraz przeprowadzenie akcji składamy serdeczne podziękowania.

 

Organizatorzy akcji:

ks.Paweł Pystka

i opiekun SKM Agnieszka Sokół

zdjęcia