Akcja charytatywna „Pomagamy Ukrainie” – podsumowanie

23 marca 2022 r.

Drodzy Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie kolejny raz pokazaliśmy jak czuli jesteśmy na potrzeby drugiego człowieka. W zbiórce artykułów chemicznych i środków czystości uczestniczyło wiele osób, w tym najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Lubatowej, przedszkolaki. Pokazaliśmy, że potrafimy wspierać, dzielić się i nie zostajemy obojętni na tragedię, która dzieje się obok nas…

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w akcji i okazali serce. Dziękujemy Pani Jolancie Sokół, która była koordynatorem zbiórki w przedszkolu.

Artykuły zostały przewiezione do magazynu MOSiR w Dukli, skąd są na bieżąco rozdysponowywane pośród uchodźców przebywających na terenie gminy Dukla.

Opiekun SKW Edyta Przymusiak

Opiekun SKM Agnieszka Sokół

Galeria