Akcja charytatywna „Razem na Boże Narodzenie”

7 stycznia 2023 r.

#RazemNaBożeNarodzenie Podobnie jak rok temu, dołączyliśmy i w tym roku ze Szkolnym Klubem Wolontariatu do akcji „Razem na Boże Narodzenie”. Jest to akcja charytatywna, która pomaga samotnym i potrzebujacym w miejscowości Lubatowa. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przyłączyć się do tak szczytnej akcji i pomóc w zbiórce produktów spożywczych i chemicznych.

Wolontariusze SP Lubatowa w sobotę, 17.grudnia w godzinach 9.00-13.30, pełnili dyżur w sklepach, na terenie wsi Lubatowa. Mieszkańcy Lubatowej okazali wielkie serce ❤️ i hojność. Zebraliśmy dużą ilość produktów, które p. Soltys przekazała potrzebującym.

Bardzo dziękujemy Mieszkańcom Lubatowej za wszystkie dary. Dziękuję p. Marii Parylak oraz Radzie Rodziców za owocną współpracę. Dziękuję moim dzielnym i oddanym służbie Wolontariuszom, którzy nigdy nie zawodzą ❤️❤️❤️.

Jestem z Was bardzo dumna.

Edyta Przymusiak, opiekun SKW

https://www.facebook.com/100066711971940/posts/499555628944832/?flite=scwspnss