• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Akcja charytatywna „Zbiórka plecaków dla uchodźców z Ukrainy”

13 kwietnia 2022 r.

Drodzy Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie ślemy wielkie podziękowania w Waszą stronę. Kolejny raz pokazaliście, że serce macie wypełnione dobrocią i nie jesteście obojętni na potrzeby drugiego człowieka. W tak krótkim czasie zebraliśmy ok. 50 plecaków, które przekazaliśmy Panu Markowi Bliżyckiemu, koordynatorowi akcji na terenie gminy Iwonicz-Zdrój. Plecaki zostaną dostarczone uchodźcom z Ukrainy, którzy przybywają na przejście graniczne w Budomierzu.

Zbiórkę na terenie naszej szkoły organizowali wolontariusze z SKW, a na terenie przedszkola p. Jolanta Sokół.

Dziękuję za współpracę.

Opiekun SKW Edyta Przymusiak