• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Akcja „Góra Grosza” w Przedszkolu

1 czerwca 2021 r.

J. Zając, 31 maja 2021 roku

„Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.”
Nasze przedszkole po raz kolejny przystąpiło do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”, XXI edycji wielkiej zbiórki monet, która trwała od 26.10.2020 do 31.05.2021 r. Najlepsze co możemy dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać się, swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie. Dlatego celem, na który zbierane są drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. Nasze przedszkole zebrało naprawdę dużo, bo aż 529 zł, a najwięcej zebrała grupa „Poszukiwacze” za co otrzymała drobne upominki. Dziękujemy wszystkim za udział w tej akcji.

Galeria zdjęć.