„Aktywni Razem”

5 marca 2023 r.

W środę, 1 marca  uczniowie klasy 2a zorganizowali spotkanie z rodzicami pod hasłem  „Aktywni Razem”. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności kulinarne, a rodzice podjęli  wyzwanie plastyczne i wykonali kotka z włóczki. Wspólne aktywności stworzyły okazję do bycia razem i miłego spędzenia popołudnia. Był to czas na zabawę, śmiech i słodkie przyjemności. Przygotowane przez dzieci desery i przekąski zachwycały zapachami,  kolorowymi składnikami i wyśmienitym smakiem. Poczęstunek został przygotowany z wykorzystaniem sprzętu kuchennego „Laboratoria Przyszłości”. Prace rodziców okazały się równie wyjątkowe i pomysłowe. Spotkanie było również okazją do złożenia życzeń Mamom i Dziewczynkom z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Bukiety tulipanów wręczone przez chłopców wprowadziły wszystkich w radosny, wiosenny nastrój. Dzięki takim projektom mamy okazję zbliżyć się do siebie i pielęgnować wspólne rodzinne i klasowe relacje. Chcemy sprawić, by dzieci i rodzice czuli się współtwórcami i uczestnikami  realizowanych działań promujących zdrowy styl życia.

Serdecznie dziękuję Rodzicom za pomoc w przygotowanie uroczystości i włączenie się całym sercem w jej przebieg.

Galeria zdjęć z wydarzenia.