• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Apel z okazji Dnia KEN

19 października 2021 r.

Dnia  14 października 2021r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej.Montaż słowno – muzyczny pt.:”Wdzięczni uczniowie” przygotowali uczniowie klasy IV A wraz z wych. Renata Stanisz, oprawę muzyczną p. Jerzy Adamik, a dekorację p.Anna Deryniowska. Życzenia nauczycielom i pracownikom obsługi złożył p.dyrektor Jerzy Staroń oraz przedstawiciele Rady Rodziców.Po apelu wręczono Nagrody Dyrektora pracownikom szkoły.

Galeria zdjęć z wydarzenia.