• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Apel z okazji Dnia Papieskiego i Dnia Edukacji Narodowej

R. Stanisz, 13 października 2014 r.

Uczniowie klasy 5a wraz z opiekunami p. J. Litwin i p. R. Stanisz przygotowali uroczysty apel z okazji Dnia Papieskiego i Święta KEN.

Apel nosił tytuł :”Nauczycielom – wdzięczni uczniowie”. Montaż słowno- muzyczny składał się z dwóch części: pierwsza to wiersze i piosenki poświęcone pracy pedagogów  oraz pracowników szkoły , druga część dotyczyła pracy i twórczości naszego patrona- św. Jana Pawła II. Nad oprawą muzyczną czuwał p. J. Adamik. Na zakończenie apelu p. dyr J. Staroń podziękował wszystkim pracownikom szkoły za pracę i wręczył nagrody wyróżnionym nauczycielom.