Bal karnawałowy w przedszkolu

10 lutego 2022 r.

R. Dymczak, 10 lutego 2022 roku

Bal karnawałowy dla przedszkolaków odbył się w sali widowiskowej. W środę bawiły się dzieci z młodszych grup wiekowych, a w czwartek dzieci starsze. Przedszkolaki, oprócz zabaw organizowanych przez nauczycieli, uczestniczyły w balu karnawałowym online w rytmie disco z gościem specjalnym w roli głównej, czyli panią Julią Piwowarczyk, która zachęcała dzieci do wspólnej zumby, aerobiku itp. Na balu można było spotkać księżniczki, kotki, żabki, policjantów, strażaków… Uwieńczeniem zabawy był słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców (galaretki  i muffinki), za co serdecznie dziękujemy. Miłe wrażenia z balu pozostaną na pewno długo w pamięci młodych tancerzy i tancerek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.