• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Bal karnawałowy w przedszkolu

10 lutego 2022 r.

R. Dymczak, 10 lutego 2022 roku

Bal karnawałowy dla przedszkolaków odbył się w sali widowiskowej. W środę bawiły się dzieci z młodszych grup wiekowych, a w czwartek dzieci starsze. Przedszkolaki, oprócz zabaw organizowanych przez nauczycieli, uczestniczyły w balu karnawałowym online w rytmie disco z gościem specjalnym w roli głównej, czyli panią Julią Piwowarczyk, która zachęcała dzieci do wspólnej zumby, aerobiku itp. Na balu można było spotkać księżniczki, kotki, żabki, policjantów, strażaków… Uwieńczeniem zabawy był słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców (galaretki  i muffinki), za co serdecznie dziękujemy. Miłe wrażenia z balu pozostaną na pewno długo w pamięci młodych tancerzy i tancerek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.