Bal karnawałowy w przedszkolu

Agata Klimkiewicz, 26 stycznia 2024 r.

„W karnawale, w karnawale

wybieramy się na bale…”

 

Bal karnawałowy jest długo wyczekiwaną atrakcją przez dzieci. Podczas takiego wydarzenia dzieci mogą wcielić się w kogoś innego, przebrać się za znaną i lubianą postać bajkową i wyglądać inaczej niż zwykle.  Bal karnawałowy dostarcza wiele pozytywnych emocji i przeżyć nie tylko dzieciom, ale również dorosłym.

W dniu 26 stycznia 2024r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia aula zamieniła się w piękną salę balową. Zjawiskowy wygląd wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Można było spotkać różne postacie bajkowe między innymi: wróżki, księżniczki, rycerzy, policjantów, strażaków, a także Spider-Mana i Elsę. Wszystkie dzieci przebrane w kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki, którą zapewniły animatorki z „Ekipy Karoli do psot i swawoli”. Podczas balu odbywały się różnorodne zabawy taneczne, które przysporzyły wiele radości przedszkolakom. Na dzieci czekała również niespodziana w postaci słodkiego poczęstunku.  Przedszkolaki zarówno te młodsze, jak i te starsze bawiły się wyśmienicie przy znanych i lubianych przebojach. Wszystkie dzieci spędziły miło czas, a wspólna zabawa przyniosła dużo zadowolenia, radości i uśmiechu.

Serdeczne podziękowanie dla Rady Rodziców za wsparcie finansowe naszego balu.

Galeria zdjęć