• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

 Baśniowy spektakl w przedszkolu

Joanna Jakubczyk, 2 lutego 2023 r.

W dniu 02.02.2023 r. pojawił się w naszym przedszkolu zimowy i mroźny klimat. W baśniową atmosferę i zimową scenografię wprowadzili nas aktorzy teatru KRAK-ART z Krakowa, którzy zaprezentowali adaptację jednej z najbardziej znanych baśni H.Ch. Andersena „Królowa Śniegu”. Teatralno-muzyczne przedstawienie opowiadało o przygodach licznych bohaterów ukazując siłę dobra, przyjaźni i miłości, która pokonuje wszelkie trudności i zawsze zwycięża. Bogata scenografia, piękne kostiumy, świetna gra aktorów oraz możliwość wystąpienia dzieci na scenie sprawiły, że spektakl dostarczył przedszkolakom wiele radości i ogromną dawkę pozytywnej energii. Pomysłowość, kreatywność, ogromne poczucie humoru aktorów przyniosły wiele wspaniałych emocji.

Serdecznie dziękujemy za miły, wspólnie spędzony czas.

Zapraszamy do galerii zdjęć.