• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Biathloniści blisko podium Pucharu Polski

23 stycznia 2023 r.

Młodzi biathloniści z SP Lubatowa mimo ferii zimowych nie próżnują. W rozegranych w Kościelisku (20-22.01.2023) zawodach Pucharu Polski „Celuj w Igrzyska” z bardzo dobrej strony zaprezentowali się Jagoda Michalak i Julian Patlewicz zajmując 5 miejsca w jednym z dwóch rozegranych biegów sprinterskich. Swój debiut na zawodach biathlonowych zanotował Kacper Turek. Trójka wymienionych biathlonistów startowała w najmłodszych kategoriach wiekowych. W gronie młodziczek miejsca w drugiej dziesiątce notowała Oliwia Patlewicz.

Wyniki naszych zawodników:

Oliwia Patlewicz – 16 i 17 miejsce (kategoria: młodziczka)

Jagoda Michalak – 5 i 10 miejsce (kategoria: młodziczka młodsza)

Julian Patlewicz – 5 i 9 miejsce (kategoria: młodzik młodszy)

Kacper Turek – 13 i 10 miejsce (kategoria: młodzik młodszy)