„Co wiemy o ropie naftowej” – konkurs plastyczny.

Anna Deryniowska, Barbara Trygar, 25 maja 2019 r.

Jakub Michalczyk oraz Jagoda Michalak z klasy 3a zostali laureatami Konkursu plastycznego \”Co wiemy o ropie naftowej\” zarówno Jagoda jak i Jakub zajęli 1 miejsce.

Jest to bardzo duży sukces, ponieważ konkurs co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem a adresowany jest do dzieci i młodzieży z powiatu krośnieńskiego. W tym samym konkursie możemy się również pochwalić wyróżnieniami dla Leny Zimy również z klasy 3a oraz Gabrieli Masłowskiej z klasy 4c. Naszym artystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Fot.nr 1. Pierwsze miejsce Jakub Michalczyk III a

Fot.nr. 2. Pierwsze miejsce Jagoda Michalak III a

Fot.nr.3. Wyróżnienie Lena Zima III a

Fot.nr. 4. Wyróżnienie Gabriela Maslowaska IV c.