CÓŻ TO BYŁA ZA ZABAWA!

23 lutego 2023 r.

W dniu 17 lutego 2023 r. w naszej szkole odbył się długo oczekiwany „Bal Karnawałowy” zorganizowany przez Radę Rodziców. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka dostarczyły dzieciom wielu przeżyć i radości.

Jak na prawdziwą zabawę karnawałową przystało nie zabrakło wspólnych tańców w rytm wesołej muzyki, przeplatanych konkursami oraz różnymi zabawami, które poprowadziły Panie animatorki, Pani Wiktoria Grygiel, Pani Sandra Łagosz i Pani Klaudia Kuźniar. Podczas imprezy wystąpiły też dziewczynki z grupy tanecznej „Kowbojki”, które zaprezentowały zgromadzonym taniec pt. „Polowanie na bizona”. Oprawę muzyczną balu zapewnił Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Kacper Miszczak wraz z kolegami.

Super atrakcją okazały się stoiska z kolorowymi warkoczykami, malowaniem twarzy oraz brokatowymi tatuażami. Wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu wraz ze swoją opiekunką Panią Edytą Przymusiak mieli nie lada wyzwanie, by sprostać oczekiwaniom dzieci. Mistrzowsko umalowane twarze, barwne warkocze i niezwykłe wzory brokatowych tatuaży sprawiły, że kolejkom do stoisk nie było końca. Wcielenie się w ulubione postaci oraz zwierzęta było spełnieniem marzeń najmłodszych.

Nie mniejszym powodzeniem cieszył się bufet, obsługiwany przez mamy z Rady Rodziców. Dzieci mogły skosztować przepysznych zapiekanek, frytek, popcornu, galaretek, a także wielu innych ulubionych słodkości, rodzice natomiast napić kawy czy herbaty oraz delektować się smakiem prawdziwych domowych ciast.

Bal zapewnił dzieciom, wychowawcom i rodzicom możliwość spędzenia czasu w bardzo miłej atmosferze. Przyniósł najmłodszym ogrom emocji i wrażeń, a także był okazją do szaleńczej i swawolnej zabawy do utraty tchu.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia. Następny bal za rok!

Zdjęcia z wydarzenia.