• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Cyrk „Szok” w naszej szkole

7 grudnia 2023 r.

W mikołajkowe przedpołudnie w naszej szkole gościł cyrk „Szok”. Artyści zapewnili dzieciom wspaniałą zabawę, magiczną atmosferę i niesamowite wrażenia. Program występów obejmował żonglerkę, akrobacje, iluzje i tresurę zwierząt. Wesoły klaun rozśmieszał wszystkich do łez, a pokazy gołębi i uroczych piesków zapierały dech w piersi. Wyjątkową atrakcją były zwierzęta w wersji bajkowej: słoń, miś i dziwaczny stwór zmieniający swój wygląd. Wesoła muzyka porywała wszystkich do zabawy, oklasków i entuzjastycznych reakcji. Uczniowie mogli również odkryć swoje talenty cyrkowe włączając się czynnie do zabawy i pokazów. Występ cyrkowy dostarczył wszystkim mnóstwo miłych wrażeń i przeżyć.