„CZARY-MARY”- czyli pokaz iluzji w przedszkolu

1 lutego 2022 r.

A. Kucza, 1 lutego 2022 roku

W dniu 01.02.2022r.nasze przedszkole odwiedził Pan Iluzjonista, który zaprezentował różne magiczne sztuczki. Miał magiczną walizeczkę w której ukryte były czarodziejskie rekwizyty. Dzieci z wielkim zaciekawieniem i zdumieniem śledziły prezentowane sztuczki. Niektórzy mogli poczuć na własnej skórze na czym polega magia, i zamienić się w małych iluzjonistów. Wszystkie dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego, ponieważ aktywnie uczestniczyły w wydarzeniu wypowiadając wspólnie czary i rzucając zaklęcia. Przedmioty pojawiały się i znikały, białe kartki zmieniały się w kolorowe, pojawiały się piłki i wiele innych , a to wszystko za sprawa czarodziejskiej różdżki . Pokaz wzbudził szczery zachwyt u dzieci, atmosfera była fantastyczna i wszyscy świetnie się bawili.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.