Czwartoklasiści w Krośnie

D. G. Zdj. J. A., 13 czerwca 2019 r.

Dn. 12. 06. 2019r. o godz. 8.15 uczniowie klasy IVa pod opieką p. Doroty Gładysz i p. Jerzego Adamika wyruszyli na wycieczkę do Krosna. Trasa była krótka, ale wrażeń nie zabrakło.

Najpierw w Art Kinie dzieci obejrzały niezwykle wzruszający i pełen głębszych refleksji film pt. „ Dumbo”. Historia słonika wycisnęła niejedną łezkę, ale przecież czekały kolejne atrakcje…W Parku Trampolin czwartoklasiści dali upust rozpierającej ich energii, wykazując się niezłą kondycją fizyczną. Z kolei cała grupa udała się na krośnieński rynek, by podziwiać zabytkowe kamieniczki i delektować się smakiem tutejszych lodów. Na koniec uczniowie odwiedzili Centrum Dziedzictwa Szkła, gdzie obserwowali pokaz hutniczy i uczestniczyli w warsztatach malowania na szkle. Te zajęcia szczególnie przypadły do gustu czwartakom i całkowicie ich pochłonęły. Ponadto każdy wykonał dla siebie pamiątkowy medal ze szkła. Do domu dzieci przywiozły wykonane przez siebie dzieła oraz upominki zakupione w sklepie CDS. Wycieczka była udana. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale uśmiechnięci i bardzo zadowoleni.