• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Dobre starty naszych zawodników w Pucharze Polski w biathlonie

7 stycznia 2020 r.

Biathloniści z naszej szkoły zainaugurowali nowy sezon w Pucharze Polski – „Celuj w Igrzyska”. W zawodach, które odbyły się w Kościelisku (3-5.01.2020) rywalizowano w biegu indywidualnym i sprinterskim. Najbliżej podium był Piotr Turek w gronie młodzików młodszych, który zajął 4 miejsce w biegu indywidualnym, a w „sprincie” ukończył rywalizację na 6 pozycji. W gronie młodziczek młodszych Zuzanna Zając dwukrotnie kończyła zawody na 8 miejscu, a Sandra Turek w biegu sprinterskim dobiegła do mety na 7 pozycji. W rywalizacji młodzików miejsca w czołowej „10” wywalczył Kasjan Turek zdobywając dwukrotnie 9 lokatę.