Drużyna naszych dziewczyn tuż za podium w biegach przełajowych

21 kwietnia 2022 r.

3 drużyny Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubatowej wystąpiło w Kolbuszowej w Finale Wojewódzkich indywidualno – drużynowych biegów przełajowych. W biegach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik: 2007-08) nasze dziewczęta zostały sklasyfikowane na 4 miejscu, natomiast chłopcy z tych samych roczników ukończyli zawody na 6 pozycji. W rywalizacji Igrzysk Dzieci naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców urodzonych w 2011 i młodsi, którzy zajęli 10 miejsce. Indywidualnie najlepiej zaprezentowała się Jagoda Michalak zajmując 11 miejsce w rocznikach 2009-10.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik: 2007-08), drużyna dziewcząt – 4 miejsce: Amelia Jakieła, Zuzanna Zając, Magdalena Szczurek, Oliwia Turek, Oliwia Patlewicz, Milena Niziołek.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik: 2007-08), drużyna chłopców – 6 miejsce: Bartłomiej Niziołek, Piotr Turek, Michalak Franciszek, Szymon Sokół, Stanisław Wielgos, Wiktor Stanisz.

Igrzyska Dzieci (rocznik: 2011 i młodsi), drużyna chłopców – 10 miejsce: Patryk Chudziński, Karol Patlewicz, Juliusz Michalak, Kacper Turek, Kacper Ogiela, Julian Jakieła.