Dwie drużyny z awansem na finał wojewódzki w biegach przełajowych!

12 kwietnia 2024 r.

Na terenach MOSiR w Krośnie rozegrano (10.04.2024) Rejonowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w indywidualno – drużynowych biegach przełajowych. Dwie drużyny naszych chłopców: klasy IV i młodsi i roczniki z klas V-VI sklasyfikowane zostały na 2 miejscach czym zapewniły sobie awans na finał wojewódzki. Nie udało się awansować trzem pozostałym naszym drużynom tj. dziewczyny klas IV i młodsze oraz dziewczyny i chłopcy klas VII-VIII. Wymienione drużyny zajęły 3 miejsca. Indywidualnie swoje biegi wygrali: Wiktor Zima (klasy IV i młodsi), Jagoda Michalak (klasy VII-VIII) i Filip Domaradzki (klasy VII-VIII). Dwoje ostatnich wymienionych mają prawo startu indywidualnego w finale wojewódzkim mimo, że ich drużyny nie awansowały.