Dzieci gotują-mamy smakują

D. Nycz, 24 maja 2019 r.

24 maja uczniowie klasy 2a w niecodzienny sposób zorganizowali uroczystość z okazji Dnia Matki. Spotkanie miało formę programu kulinarnego MasterChef Junior.

Dzieci przygotowywały dla rodziców kolację i podwieczorek. Mamy zachwycone pomysłem dzieci, tak jak w prawdziwym programie wręczyły małym kucharzom fartuchy, czapki i ściereczki oraz przygotowały pełną spiżarnię produktów. Później, jako jurorki śledziły postępy kulinarne uczestników, doceniając zaangażowanie, pomysłowość i wkład pracy swoich milusińskich. W trakcie przygotowywania kolorowych kanapek i galaretek owocowych mamy w przyjaznej atmosferze rysowały portrety swoich dzieci. Kucharze wykazali się wyjątkowymi umiejętnościami kulinarnymi. Kolacja smakowała wyśmienicie, a kuchenny fartuch zatrzymali wszyscy i mogą nadal gotować. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe medale i gratulacje. Uroczystość zakończyła się życzeniami, uściskami i krótkim koncertem. Podczas programu nie zabrakło łez wzruszenia i uśmiechu na twarzach naszych Mam. Życzymy Im, aby Dzień Matki trwał cały rok!