• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Dzielimy radość z Jubilatami

14 listopada 2022 r.

Szkoła jest nierozerwalną częścią środowiska lokalnego, w którym się znajduje. Tworzenie klimatu współpracy, zaufania, wspólnych inicjatyw procentuje zwiększeniem skuteczności wychowawczej i dydaktycznej roli szkoły.

Uczniowie naszej szkoły co roku biorą udział w uroczystościach środowiskowych i włączają się w ich uświetnienie.

W sobotę 12 listopada miało miejsce spotkanie z okazji 50-lecia ślubu mieszkańców naszej wsi. Dzieci z klasy 3a, 6a i 6b przedstawiły krótki program artystyczny dedykowany Jubilatom oraz wręczyły wykonane przez siebie upominki.

Wspólnie spędzony czas dał wiele radości i zadowolenia obu stronom.

Galeria zdjęć (proszę kliknąć na zdjęcie).