• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Dzień Babci i Dziadka

31 stycznia 2020 r.

„To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka”

Rudolph Giulian

 

W ostatnim tygodniu stycznia nasze przedszkole świętowało Dzień Babci i Dziadka.
29.01 – grupy „Odkrywcy i „Tropiciele”,
30.01 – grupa „Poszukiwacze”,
31.01 – grupy „Śmieszki” i „Tygryski”.
Dzieci z młodszych grup wiekowych recytowały wiersze, śpiewały piosenki, zaprezentowały inscenizację, a „starszaki” (6 –latki) przedstawiły także jasełka. Następnie wszystkie dzieci odśpiewały „Sto lat” i wręczyły swoim Babciom i Dziadziom upominki. Zaproszeni goście po poczęstunku (kawa, ciasto, żurek), uczestniczyli we wspólnych zabawach tanecznych z wnukami. Ten wspólnie spędzony czas był wyjątkowy i niezapomniany, a na twarzach Babć i Dziadków można było dostrzec promienny uśmiech, mnóstwo pozytywnych emocji i wzruszeń.

Galeria zdjęć z wydarzenia.