Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

22 stycznia 2021 r.

J. Jakubczyk, 22 stycznia 2021 roku

”Uwielbiam, gdy czytasz mi książeczki,
lub gdy opowiadasz mi bajeczki.
Lubię, gdy na kolanach mnie sadzasz
i na każdą psotę zawsze się zgadzasz.
Lubię, gdy uśmiechasz się do mnie,
po prostu kocham Cię ogromnie!”
Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas…

Na nasze smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie – to nasze kochane babcie i dziadkowie. 21,22 stycznia to szczególne dni w roku, w których możemy wyrazić naszą wdzięczność za ich trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy – to Dzień Babci i Dzień Dziadka. Aby uhonorować to święto dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych przygotowały piękne laurki, które zabrały do swoich domów, aby móc wręczyć je swoim kochanym babciom i dziadkom. Dzieci także z wielkim zaangażowaniem, pod czujnym okiem swoich Pań uczyły się recytować wiersze i śpiewać piosenki, by później móc jak najlepiej zaprezentować swój występ artystyczny. Przedszkolaki poprzez wiersz i piosenkę mogły wyrazić swoje uczucia i uznanie dla babć i dziadków za trud włożony w ich wychowanie. Są to wyjątkowe chwile pełne radości i uśmiechu.

Kochana babciu, kochany dziadku,
dziś wam przynoszę po jednym kwiatku,
do tego dokładam serdeczne życzenia,
niech wam się spełnią wszystkie marzenia!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.