• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Dzień Babci i Dziadka

20 stycznia 2018 r.

W miesiącu styczniu są dwa dni, kiedy każdemu wnukowi i każdej wnuczce robi się cieplej na sercu. Pragną wtedy oddać szacunek swoim Babciom i Dziadkom.

Dziadkowie, to nieoceniony skarb. Ich osobisty autorytet, ciepło i wyrozumiałość, umiejętność życzliwego wysłuchania i cenne rady sprawiają, że są bohaterami dzieciństwa i budowniczymi osobowości i postaw młodych, dorastających ludzi.

W sobotnie popołudnie 20 stycznia 2018 r. od godziny 16.00 do 18.00 na hali sportowej gościliśmy zaproszone babcie i dziadków. Pięknie udekorowana sala podkreślała podniosłość tej uroczystości. W imieniu organizatorów dyrektor szkoły pan Jerzy Staroń i przewodnicząca Rady Rodziców pani Maria Parylak przywitali wszystkich gości ciepłymi słowami i wyrazili swoją wdzięczność za tak liczne przybycie.

Po przywitaniu dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom przygotowane upominki. Nie brakowało czułości i uścisków. Było gwarnie i radośnie. W tym czasie mamy podawały wszystkim gościom kawę, herbatę, soki, owoce, ciasto, a w przerwie pyszny żurek.

Dzieci i młodzież, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom  swoją wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie.

Babcie i Dziadkowie  nie żałowali im pochwał, obdarowali ich ogromnymi oklaskami, a wspólne zdjęcia z pewnością trafią do rodzinnych albumów i będą okazją do miłych wspomnień.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowanie babciom i dziadkom za tak licznie przybycie do naszej szkoły i jeszcze raz życzą samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Ku wielkiej radości dyrekcji, nauczycieli, uczniów i rodziców gościliśmy aż 350 babć i dziadków, a łącznie było około 500 zebranych. Cieszymy się z tak licznej frekwencji i przyjemnie spędzonego czasu.