• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Dzień Dziecka w klasie 3a i 3b

B. Najbar, 1 czerwca 2015 r.

Tegoroczny Dzień Dziecka miał charakter pikniku. Uczniowie z klasy 3a i 3b spędzili swoje święto na świeżym powietrzu.

Przygotowany przez wychowawców program zapowiadał udaną zabawę. Międzyklasowe konkursy, quizy i rozgrywki sportowe sprzyjały integracji i nawiązaniu bliższych relacji przez dzieci. Największą atrakcją było ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek, a nasi podopieczni zaangażowani w przygotowania wykazali się inwencją twórczą i pomysłowością. Dobry humor wszystkim dopisywał, a wspólnie przeżyte chwile na długo pozostaną w pamięci.