Dzień Dziecka w Przedszkolu

1 czerwca 2021 r.

K. Sroka, 1 czerwca 2021 roku

„Bo wszystkie dzieci nasze są…”
Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany.
W tym roku, w naszym przedszkolu jego obchody rozpoczęliśmy od przywitania dzieci przez panią wicedyrektor, a następnie złożenia im życzeń z okazji tego wyjątkowego święta. Następnie każdy przedszkolak otrzymał bilet wstępu na zorganizowany na sali widowiskowej seans filmowy pt. „Basia”. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem i w skupieniu oglądały sceny, jakie przeżywała główna bohaterka bajki. Seans przeplatany był zabawami integracyjnymi przy muzyce, podczas których dzieci z radością włączały się do śpiewania znanych im piosenek. Towarzyszące temu okrzyki radości na pewno świadczyły o dobrej zabawie.
Na zakończenie tego wyjątkowego dnia dzieci otrzymały niespodziankę w formie kolorowych prezentów. Serdeczne podziękowania składamy pani Magdalenie Mokrzyckiej za obdarowanie naszych przedszkolaków przepięknymi poduszkami, które skradły serca wszystkich dzieci.
Mamy nadzieję, że ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń. Wszystkiego najlepszego naszym milusińskim składają wszyscy pracownicy przedszkola.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.