Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu

14 października 2021 r.

K. Sroka, 14 października 2021 roku

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki podziękowały swoim ukochanym Paniom i Pracownikom Przedszkola za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie. W tym uroczystym dniu grupa „Słoneczek” i „Śmieszków” zaprosiła gości na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wszystkie dzieci zaprezentowały się najlepiej jak potrafiły. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Pani wicedyrektor Beata Najbar skierowała do Grona Pedagogicznego oraz Niepedagogicznego wiele ciepłych słów oraz życzeń dalszej, owocnej pracy. Ten dzień dla wszystkich upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.

Galeria zdjęć.