Dzień Edukacji Narodowej w przedszkolu

14 października 2019 r.

„Nasza Pani jest kochana, zawsze ma dla dzieci czas,
zwykle pani śpiewa dla nas ale dziś posłucha nas…”

14 października był w naszym przedszkolu wyjątkowym dniem. Na twarzach Pani Dyrektor, Pana Dyrektora, pań nauczycielek oraz pracowników obsługi pojawiły się jeszcze większe niż na co dzień uśmiechy, a serca zabiły mocniej. Ten pogodny i ciepły nastrój zawdzięczamy naszym przedszkolakom, którzy pięknie zaprezentowali dla wszystkich zaproszonych gości, specjalnie przygotowane na tę okazję występy. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek i tańców. Każde słowo wypowiedziane przez „małych artystów” wzbudzało zachwyt i wzruszenie na twarzach zgromadzonych gości.
Na zakończenie każdy zaproszony gość dostał mały słodki upominek przygotowany przez dzieci. Pani i Pan Dyrektor złożyli swoim pracownikom życzenia zdrowia i wiele satysfakcji w pracy z dziećmi. Serdeczne życzenia i bukiet kwiatów popłynęły również od przedstawiciela rodziców.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za miłe słowa.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji