Dzień Edukacji Narodowej

16 października 2022 r.

Roześmiane buzie dzieci, zadowoleni nauczyciele, wesołe piosenki, kwiaty oraz miłe życzenia to idealny przepis na udany Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy 4a, pod okiem wychowawczyni Pani Justyny Litwin oraz Pani Agnieszki Kubusiak, przygotowali zabawny występ artystyczny. W ten sposób chcieli serdecznie podziękować nauczycielom oraz pracownikom szkoły za trud, serce 💜❤ i cierpliwość jaką okazują na co dzień swoim uczniom. Pani Ewa Staroń wraz ze zdolnymi solistami zadbała o oprawę muzyczną całego wydarzenia. Nad mikrofonami, głośnikami, kablami i wzmacniaczami czuwał Pan Jan Zając. Wisienką na torcie, jak zawsze w naszej szkole, była cudowna dekoracja wykonana przez Panią Annę Deryniowską. A kwiaty? Kwiaty to sprawka Samorządu Uczniowskiego z Panią Jolantą Zięba na czele. Nauczycielom i pracownikom szkoły jeszcze raz życzymy zdrowia i dużo radości.

Galeria zdjęć z wydarzenia.