Dzień Kobiet w przedszkolu

8 marca 2022 r.

I. Kasprzycka-Biedroń, 8 marca 2022 roku

 

„Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.

 I pierwszy promień bliskiej wiosny.

 Dzień bez kłopotów i bez trosk.

 Dużo radości.

 Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,

 W domu, w przedszkolu, na wycieczce.

 Każdego dnia dobry uczynek –

 To jest od chłopców upominek”.             

 Zbigniew Jeżyna

8 marca to wyjątkowy dzień dla wszystkich pań, zarówno tych dużych jak i małych. Dzień Kobiet w naszym przedszkolu, jak co roku, to przemiłe święto, ponieważ chłopcy składają swoim koleżankom najserdeczniejsze życzenia i wręczają drobne upominki. Tego dnia nie zabrakło również tańców, zabaw ruchowych uwielbianych przez dzieci. Z dziewczęcych twarzyczek uśmiech nie schodził przez cały dzień. Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, prezenciki i promienne uśmiechy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.