Dzień Kobiet w przedszkolu

Karolina Sroka, 8 marca 2023 r.

„Dzień Kobiet! Dzień Kobiet!

Niech każdy się dowie,

że dzisiaj święto dziewczynek.

Uśmiechy są dla nich,

zabawa i taniec,

piosenka z serca popłynie”.

 

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni.

Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech.

Galeria zdjęć.