• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Dzień kolorowego ciuszka

Edyta Przymusiak, 5 listopada 2019 r.

5 listopada organizowaliśmy w naszej szkole „Dzień kolorowego ciuszka”. Akcja, która została zainicjowana przez grupę uczniów klasy 6b uczestniczących w zajęciach kształtujących kreatywność, odbiła się szerokim echem. Zwycięzcami akcji została klasa 1a i 6a. Dziękuję wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za ogromne zaangażowanie w akcję. Wasza kreatywność bardzo pozytywnie zaskakuje.

Efekty widać na załączonych zdjęciach (Fotorelcja).