• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Dzień Mamy w Przedszkolu

26 maja 2021 r.

I. Kasprzycka-Biedroń, 26 maja 2021 roku

„Niech nam żyją wszystkie mamy
dziś życzenia im składamy,
bo tak bardzo je kochamy
całujemy i ściskamy.”

W dniu 26.05.2021 w Przedszkolu obchodziliśmy Dzień Mamy. Z okazji Dnia Rodziny przypadającego w miesiącu maju również tatusiom dedykowaliśmy ten dzień. Dla każdego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więzi rodzinne. Od najmłodszych lat uczymy takich wartości jak: szacunek, miłość, przywiązanie. Dzisiaj sale przedszkolne stały się scenami, na których dzieci wcielając się w rolę małych aktorów zaprezentowały dla swoich najukochańszych Mam i Tatusiów bogaty program artystyczny, były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia. Z uwagi na obowiązujący reżim sanitarny rodzice z poszczególnych grup mogli obejrzeć występy w formie on-line. Przedszkolaki własnoręcznie przygotowały z tej okazji piękne laurki i upominki. Raz jeszcze życzymy wszystkim mamusiom, tatusiom dużo zdrowia, szczęścia i zadowolenia ze swoich dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.