• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Dzień Myśli Braterskiej w 16 Gromadzie Zuchowej „Słoneczne Promyczki”

23 lutego 2021 r.

Dzień Myśli Braterskiej to święto przyjaźni obchodzone 22 lutego każdego roku przez harcerzy i skautów na całym świecie. W ten dzień harcerze i zuchy składają sobie życzenia, przesyłają kartki, organizują różne gry terenowe lub spotykają się przy ognisku. Zuchy 16 GZ „Słoneczne Promyczki” jak co roku wykonały kartki z pozdrowieniami i wysłały do swoich najbliższych przyjaciół. Otrzymały również pozdrowienia od Dyrekcji szkoły, Komendy Hufca w Krośnie i zaprzyjaźnionych gromad zuchowych. W tym wyjątkowym dniu zuchy pięknie prezentowały się w mundurach i dzieliły się ze wszystkimi uśmiechem, przyjaźnią i szczęściem.

Zdjęcia z wydarzenia.