Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu

25 listopada 2020 r.

Justyna Zając, 25 listopada 2020r.

„Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci”
Pluszowy miś – ulubieniec z dzieciństwa, przyjaciel i bohater dzieci, obchodzi swoje święto co roku 25 listopada.

Nie zapomnieliśmy o Misiach, także w naszym Przedszkolu zorganizowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną dzieci nie mogły przynieść ulubionych pluszaków wzorem lat ubiegłych, pomimo to, dzieci obchodziły ten dzień w sposób wyjątkowy. Panie każdej z grup przygotowały wiele atrakcji: konkursy, zabawy, fotobudki, ozdoby, ciekawe inspiracje prac plastycznych. Dzieci z dużym zaangażowaniem wykonały przepiękne prace plastyczne, proponowane zabawy i ćwiczenia w kartach pracy, degustowały miód, Misie Lubusie, sok Kubuś, śpiewały piosenki, tańczyły oraz oglądały prezentacje multimedialne. Każdą z grup odwiedził bohater popularnej bajki, Kubuś Puchatek, przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego. Nakłaniał dzieci do utrzymywania higieny, dbałości o zdrowie, a także zgodnej zabawy. Każde dziecko ma swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który daje poczucie bezpieczeństwa oraz spokojny sen. Serdeczne podziękowania dla Pani Katarzyny Z., naszego zaprzyjaźnionego misia, który co roku uświetnia nam ten szczególny dzień.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.