• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Dzień Zdrowego Śniadania w Przedszkolu

5 listopada 2021 r.

J. Jakubczyk, 5 listopada 2021 roku

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas zajęć i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień. 5 listopada nasi wychowankowie świętowali Dzień Zdrowego Śniadania. Dla naszych przedszkolaków był to dzień wyjątkowy, mogli oni bowiem przygotować wielką śniadaniową ucztę – wyjątkowe śniadanie! Śniadanie, które miało dać wszystkim MOC – czyli energię do pracy, zabawy i nauki. Na stołówce znalazły się zatem: pieczywo, masło, wędliny, jajka, sery, warzywa, herbata itp. Zapach roznosił się po całym przedszkolu. Było wesoło, smacznie i sympatycznie. Dzieci potrafiły dzielić się produktami, działać wspólnie i zgodnie. Nie bały się próbować nowych smaków. Pojawiło się wiele pomysłów na kolorowe i zdrowe kanapki. Takie śniadanie było dla nich prawdziwą frajdą. Na twarzach promieniał uśmiech i zachwyt. Była to niezapomniana przygoda edukacyjna dla najmłodszych na temat zdrowego odżywiania.

Galeria zdjęć z wydarzenia.