• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Europejski Dzień Języków

J. Litwin, E.Przymusiak, J. Turowska, E. Zając, 7 października 2020 r.

25 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków. Z tej okazji nauczycielki języków obcych przygotowały szkolną imprezę – każda klasa wylosowała państwo europejskie, następnie w piątek uczniowie przyszli ubrani w kolory flagi wylosowanego państwa i witali się w obcym języku. Uczniowie przygotowali również plakaty w okazji tego dnia, na korytarzu szkolnym zostały rozwieszone zwroty grzecznościowe w językach europejskich.

Cała społeczność szkolna zaangażowała się w akcję, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Wszyscy uczniowie oraz nauczyciele oddali w pełni klimat wylosowanego państwa. „Słodka niespodzianka” oraz niekwestionowane zwycięstwo przypadło jednak klasie 3b i 4b. Gratulujemy!!!

Dziękujemy za wspaniałą zabawę!!!

Zapraszamy do Galerii zdjęć z wydarzenia.