Europejski Tydzień Języków

2 października 2022 r.

Za nami tydzień pełen atrakcji związanych ze świętowaniem Europejskiego Dnia Języków. Codziennie, zaczynając od poniedziałku, 26 września, Zespół Nauczycieli Języków Obcych realizował następujące działania: konkursy, quizy, olimpiady językowe, taneczne przerwy, odkrycia kulinarne, pokaz mody, gra edukacyjna z wykorzystaniem kodów QR i wiele innych. Wszystkie te działania miały na celu pokazać, że uczyć można się poprzez zabawę, że znajomość języków obcych w dzisiejszym świecie jest bardzo ważna i że naukę języka warto zaczynać od najmłodszych lat.

Przedszkolaki i uczniowie klas 1-8 mieli wiele frajdy podczas świętowania Europejskiego Tygodnia Języków. Wykazywali się wiedzą, umiejętnością współpracy w grupie, sprytem i otwartością, a przede wszystkim wiele się przy tym nauczyli. Bardzo dziękujemy wolontariuszom SP Lubatowa za przygotowanie słodkich niespodzianek.

Fotorelacja będzie najlepszym dowodem na to, że spędziliśmy ten tydzień bardzo intensywnie i w iście europejskim klimacie.

Zespół Nauczycieli Języków Obcych