• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

„Event młodych przedsiębiorców”

5 marca 2019 r.

Dnia 5 marca przedstawiciele klas III oddziałów gimnazjalnych udali się do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie, gdzie uczestniczyli w imprezie pt. „Event młodych przedsiębiorców”.

Przedsięwzięcie to miało na celu przybliżenie uczniom wartości kształcenia zawodowego, a także podkreślenie działań innowacyjnych prowadzonych przez ZSP Nr 2 w Krośnie. Szkoła przygotowała stoiska, na których prezentowali się pracodawcy i sponsorzy szkoły. Uczniowie mogli także odwiedzić sale lekcyjne, gdzie przygotowane były pokazy: barmański, baristyczny, barberski, metamorfoz wizerunku, fryzjerski, eksperymentów chemicznych.

Serdecznie dziękujemy dyrekcji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie za zaproszenie. Do zobaczenia za rok!