• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Festiwal Piosenki Zuchowej

D. Nycz, 6 kwietnia 2013 r.

6 kwietnia w Krośnie odbył się Festiwal Piosenki Zuchowej pod hasłem ZUCHOWY UNIWERSYTET MUZYCZNY.

16 Gromada Zuchowa wspaniale przygotowała się do egzaminu z piosenki i pląsu do sprawności zuchowej. Egzamin przed komisją wypadł celująco. Zuchy wkleiły do „indeksów” znaczki potwierdzające zdobycie I miejsca. Radość, a zarazem odpowiedzialność była wielka, bo zdobywcy I miejsca będą reprezentować Hufiec Krosno na CHORĄGWIANYM FESTIWALU PIOSENKI w PRZEWORSKU 16 kwietnia. Postaramy się nie zawieść i godnie reprezentować Hufiec Krosno.