Finał akcji charytatywnej

20 grudnia 2020 r.

Finał akcji charytatywnej „Moje kieszonkowe dla dzieci z Domu Dziecka w Długiem” organizowanej przez Szkolny Klub Wolontariatu.

 

Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu, tym razem we współpracy z Panią Marią Parylak, przeprowadzili akcję charytatywną, której celem było przygotowanie upominków dla wychowanków Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Długiem.

Kochani Rodzice i Uczniowie, Drodzy Nauczyciele, bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie w akcję. Okazaliście wielkie serce, dobre serce, współczujące serce. Zebraliśmy dzięki Wam dużą sumę pieniędzy, bo 1045 zł w dwa dni. Kupiliśmy słodycze i kosmetyki dla 16 wychowanków, 2 wkrętarki do warsztatu artystycznego oraz piękny świąteczny stroik. Pan Marcin Zając, nauczyciel naszej szkoły, dodatkowo ufundował dla dzieci tablet.

Serdecznie dziękujemy Pani Marii Parylak, która jest pomysłodawcą tej akcji i która była ogromnie w nią zaangażowana od początku do końca.

Wielkie podziękowania również dla Pani Marzenki Giemzowskiej, która zorganizowała całą zbiórkę pieniędzy.

W imieniu wychowanków oraz opiekunów Domu Dziecka w Długiem przekazujemy Wam wszystkim podziękowania oraz świąteczne życzenia.

Obejrzyj zdjęcia z akcji

 

Opiekun SKW Edyta Przymusiak