• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

Finał akcji charytatywnej „Pierniczki dla krośnieńskiego hospicjum”

15 grudnia 2023 r.

10 grudnia br. – w niedzielę – wolontariusze z naszej szkoły przeprowadzili akcję „Pierniczki dla krośnieńskiego hospicjum” kwestując pod kościołem po Mszach Świętych. Przygotowania do akcji rozpoczęły się już dużo wcześniej. Wielu uczniów z całymi rodzinami włączyło się w akcję. Piekli i dekorowali w swoich domach pierniczki, które następnie zostały pięknie zapakowane w szkole. W ten sposób przygotowano około 450 paczuszek z pierniczkami. W niedzielę każdy darczyńca w podziękowaniu za swój gest dobroci został obdarowany paczuszką z pierniczkami. Zebrana kwota została przekazana do hospicjum. Wszystkim zaangażowanym w akcję i wspierającym – dziękujemy❤️❤️❤️❤️

Edyta Przymusiak – opiekun SKW