Gala sportu powiatu krośnieńskiego

Edyta Przymusiak, 25 lutego 2023 r.

W piątkowy wieczór, 24 lutego, mieliśmy okazję być świadkami dużego wydarzenia, Gali Sportu Powiatu Krośnieńskiego, podczas której zostało uhonorowanych wielu sportowców, działaczy sportowych i trenerów powiatu krośnieńskiego za rok 2022. Wśród laureatów znaleźli się nasi Panowie, Pan Edward Jakieła – najlepszy działacz sportowy powiatu krośnieńskiego, Pan Mariusz Jakieła – najlepszy trener powiatu krośnieńskiego. Natomiast Kamila Cichoń, nasza absolwentka, otrzymała tytuł najlepszego sportowca na arenie krajowej w 2022 roku.

To wielkie wydarzenie odbyło się na hali sportowej, na tle pięknej dekoracji, którą przygotowała p. Anna Deryniowska. Imprezę uświetniła profesjonalna oprawa artystyczna- występ wokalistek pod kierunkiem p. Ewy Staroń oraz występ grupy ORFF BAND, którą prowadzi p. Jerzy Adamik.

Poczęstunek w formie bogato zastawionego stołu szwedzkiego przygotowały nasze wspaniałe Panie, p. Joanna Cichoń, p. Krystyna Zima oraz p. Beata Zygmunt. Porządku pilnowali zaś Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu.

 

Gala sportu powiatu krośnieńskiego-fotorelacja Dariusz Stawarski

Zdjęcia poniżej Edyta Przymusiak