• Kontakt ze Szkołą

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej

  Lubatowa 284
  38-440 Iwonicz-Zdrój

  tel. 13 43 502 60
  e-mail: sp_lubatowa@poczta.onet.pl

  Kontakt z Panią Wicedyrektor w budynku oddziałów przedszkolnych
  jest możliwy poprzez numer służbowy –  tel. 798-855-635

„Hokus – pokus” czyli pokaz iluzji w przedszkolu

Joanna Jakubczyk, 30 listopada 2023 r.

„Srebrną różdżką jak batutą czary mary swe odprawia,
delikatnym zwinnym ruchem – zamiast różdżki pióra pawia.
Do cylindra zgrabnie ręką kolorową chustkę wsadził,
różdżką kiwnął, czar wymówił i już królik się pojawił”.

Dzień 30 listopada okazał się „ magicznym” dniem dla naszego przedszkola. Odwiedził nas bowiem Iluzjonista, który zgromadzonych widzów przeniósł we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki. Na scenie działy się rzeczy niezwykłe! Iluzja przeplatana tajemniczą muzyką pozwoliła przenieść się chociaż na chwilę w inny, zaczarowany świat. Pokaz iluzji wzbudził w dzieciach ciekawość, uruchomił wyobraźnię, a przede wszystkim sprawił, że zgromadzeni nie mogli opanować śmiechu. Pokaz magii przebiegał w taki sposób, by jego uczestnicy nie byli tylko biernymi obserwatorami, ale również brali czynny udział w prezentowaniu trików. Sztuczki magiczne zapierały dech w piersiach i wywoływały zachwyt na twarzach przedszkolaków. Pokaz wzbudził szczery zachwyt u dzieci; „achom!” i „ochom!” nie było końca, mała widownia wprost nie mogła usiedzieć na swoich miejscach!

Naszego niezwykłego gościa nagrodzono gromkimi brawami!

Galeria zdjęć