Imieniny miasta

J.A., 18 maja 2014 r.

Dnia 18.05.2014 roku w Iwonickim „Amfiteatrze Leśnym” odbyła się impreza kulturalno-rozrywkowa IMIENINY MIASTA.

Podczas imprezy wystąpili laureaci XIX Przeglądu Piosenki oraz zostały wręczone nagrody. W grupie pierwszej klasy I – III trzecie miejsce piosenką „RUDY RYDZ” wyśpiewała sobie Daria Deryniowska z klasy IIIa, natomiast miejsce I zajęła Milena Zając z klasy IIIa piosenką z repertuaru Czesława Niemena pt.” SEN O WARSZAWIE”. Grupa perkusyjna „ORFF BAND” wraz z solistką Dominiką Murdzek z klasy VIb zajęła pierwsze miejsce, natomiast solistka Paulina Zima z klasy IVb wyśpiewała sobie miejsce drugie w kategori klas IV – VI. Wszystkim wykonawcom życzymy dalszych sukcesów, a organizatorom dziękujemy za zaproszenie.

Zdjęcia dzięki uprzejmości GOK w Iwoniczu Zdroju.