Informacja

20 października 2021 r.

Szanowni Państwo,

po przeprowadzonych z ogromnych sukcesem akcjach pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Technologii i Pracy oraz Centrum GovTech (dokumenty patronatu w załączeniu) przyszedł czas na Akcję dedykowaną dla szkół publicznych i prywatnych – Akcję “Nowe technologie pomagają w codziennym życiu – zrób zdjęcie do legitymacji smartfonem”.

Akcja ma na celu udostępnienie uczniom szkół publicznych i prywatnych Bezpłatnego Generatora Zdjęć do Legitymacji, który umożliwia bezpłatne i samodzielne wykonanie zdjęcia do legitymacji.

Celem Akcji jest pokazanie jak nowe technologie oraz coraz bardziej powszechne telefony komórkowe mogą pomagać w codziennym życiu, w tym przypadku w wyrobieniu legitymacji szkolnej.

Dzięki Generatorowi Zdjęć do Legitymacji każdy uczeń będzie mógł bezpłatnie wykonać zdjęcie do legitymacji szkolnej. Generator będzie dostępny do 10 listopada, natomiast ważne jest, aby w możliwie krótkim czasie po rozpoczęciu roku szkolnego poinformować uczniów o możliwości skorzystania z niego, poprzez umieszczenie stosownej informacji na stronie internetowej Szkoły. 

Prosimy o umieszczenie komunikatu o Bezpłatnym Generatorze Zdjęć do Legitymacji na stronie szkoły w zakładce aktualności oraz na stronie poświęconej legitymacji (jeżeli taka podstrona funkcjonuje).

Przykładową treść komunikatu przesyłamy w załączeniu.

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem

Henryk Dąbrowski | Wicedyrektor ds. Komunikacji
a: PhotoAiD Sp. z o.o. | ul. Żurawia 71 | 15-540 Białystok
e: henryk.dabrowski@passport-photo.online