INFORMACJA O UBEZPIECZENIU na rok szkolny 2022/2023

12 września 2022 r.

Ubezpieczenie dziecka to bardzo istotna kwestia, ilość wypadków oraz zachorowań wśród dzieci wzrasta z każdym rokiem w zatrważającym tempie, a niestety nadal spora część rodziców w skali roku nie jest w stanie wygospodarować kilkanaście złotych na polisę dla dziecka. Pamiętajmy, ubezpieczenie dziecka to indywidualna sprawa każdego rodzica, każdy z Państwa sam decyduję gdzie i na jakich warunkach takie ubezpieczenie zakupi, ale zachęcamy do tego aby nie pozostawiać dziecka bez ochrony.

Przypominamy – Nasza polisa działa wszędzie na całym świecie przez pełen rok kalendarzowy tj. od 1.09 – 31.08

Składka roczna na GRUPOWE ubezpieczenie dzieci SZKOLNYCH wynosi 66 zł od dziecka

Składka roczna na GRUPOWE ubezpieczenie dzieci PRZEDSZKOLNYCH wynosi 51 zł od dziecka

Termin płatności do 4.10.2022 – składkę należy przekazać wychowawcom

Jeżeli ktoś z Państwa chce ubezpieczyć dziecko INDYWIDUALNIE na wyższe sumy ubezpieczenia niż te oferowane w grupowej polisie, zachęcamy do kontaktu z p. Grzegorzem pod numerem telefonu

661-996-454 lub zajrzeć pod link https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/25522

Obsługę ubezpieczenia tak jak dotychczas prowadzi dla Państwa p. Grzegorz, który bardzo dziękuje za okazane zaufanie i dotychczasową współpracę, jednocześnie życząc bezszkodowości przez cały rok.

Załączniki:

Klauzula_informacyjna_GTU_z_reprezentantem